Producenci

Duże Jajko wielkanocne Rafaello Imbutito 100g na Wielkanoc

Dostępność: brak towaru
Cena: 35,99 zł

Cena regularna:

35.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ferrero
Kod produktu: 429556_20250307131848

Opis

Duże Jajko wielkanocne Rafaello Imbutito 100g na Wielkanoc

 

✅ Jajko z Czekolady Raffaello 100g – Wyjątkowa wielkanocna słodycz w postaci eleganckiego jajka wykonanego z aksamitnej białej czekolady z nutą kokosa.

 Aksamitna biała czekolada najwyższej jakości – delikatna, kremowa i rozpływająca się w ustach, stworzona dla miłośników subtelnych, mlecznych smaków.

✅ Egzotyczna nuta kokosa – połączenie białej czekolady z aromatycznym kokosem sprawia, że jajko zachwyca lekkim, tropikalnym smakiem.

 Luksusowy design i eleganckie opakowanie –  doskonale oddaje klasę i subtelność marki Raffaello.

✅ Idealne na wielkanocny prezent – doskonale sprawdzi się jako elegancki upominek dla bliskich, dodatek do wielkanocnego koszyczka lub element dekoracji świątecznego stołu.

 Wyjątkowa jakość Raffaello – marka znana z ekskluzywnych słodyczy, które łączą delikatność i elegancję w każdym kęsie.

✅ Słodycz na każdą okazję – świetna propozycja zarówno dla dorosłych ceniących wyrafinowany smak, jak i dla dzieci, które uwielbiają mleczne, kokosowe smakołyki.

✅ Doskonała porcja na wyjątkową chwilę przyjemności lub jako elegancki podarunek dla bliskich.

Skład:

Suszony kokos (25,5%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8%), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, emulgator: lecytyny (SOJA), aromaty, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól

Wymiary: ok. 12x7x7,5cm. 1 sztuka

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl